secundair logo knw 1

Steven van Weyenberg wordt staatssecretaris van Infrastructuur en Waterstaat. Hij volgt Stientje van Veldhoven op die haar positie in het demissionaire kabinet vroegtijdig opgeeft om vicepresident te worden bij het World Resources Institute, een internationale organisatie voor duurzaam beleid.

Steven Weyenberg 180 vk Steven WeyenbergVan Weyenberg (48) is sinds 2012 Tweede Kamerlid voor D66. Hij is woordvoerder over onder meer financiën, belastingen en arbeidsmarkt. Hij was tevens vice-fractievoorzitter.

Eerder werkte hij bij het ministerie van Economische Zaken, waar hij meerdere functies vervulde en bij het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid.

Van Weyenberg wordt op 10 augustus beëdigd door de koning. Tot die tijd neemt minister Cora van Nieuwenhuizen de taken van de staatssecretaris waar.

Typ je reactie...
Je bent niet ingelogd
Of reageer als gast
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Laat je reactie achter en start de discussie...

Laatste reacties op onze artikelen

De term richtlijn is hier onjuist. Het gaat om een richtsnoer (guidance document). Een richtlijn heeft de status van wetgeving, een richtsnoer niet. Verder prima initiatief. 
@A.VosZo voelt het wel soms, he?  Maar met naar elkaar wijzen en zeggen 'zolang hij niet iets doet, doe ik ook niets' komen we niet verder. We zijn helaas niet zo braaf, NL heeft zelfs de rechter nodig gehad om ons te dwingen ons afgesproken huiswerk te doen. (Urgenda)

Misschien sneller de dijken ophogen. Al stoot ons landje geen CO2 meer uit, en rijden we allemaal elekritisch, weinig vee, geen gas meer, geen hout stook, dan nog blijft de zeespiegel stijgen - niet iedereen is zo braaf als wij zijn.
In 100 jaar slechts 25cm liniair en geen 200cm dat is eindelijk goed nieuws!!

Dan kunnen we dus ook mest drogen en het gedroogde gedeelte terugvaren naar Zuid Amerika alszijnde stikstof.