Jaap Kelderman stopt als secretaris-directeur van Waterschap Amstel, Gooi en Vecht. Hij gaat het waterschap niet verlaten, hij blijft nog twee jaar actief en richt zich op projecten en programma’s.
Jaap KeldermanKelderman is in totaal 11 jaar lang secretaris-directeur geweest. Daarnaast werkte hij 20 jaar op directieniveau binnen de organisatie.
In zijn rol als secretaris-directeur was hij onder meer verantwoordelijk voor de verbinding tussen het bestuur van het waterschap en uitvoeringsorganisatie Waternet.
De komende twee jaar blijft Kelderman in dienst bij Waternet en gaat hij werken voor projecten en programma’s van Wereld Waternet, Waternet en mogelijk andere opdrachtgevers.
Er is nog geen opvolger bekend, laat het waterschap weten.
Afgezien daarvan, kan een kleuter bedenken dat als plastic (a) in het milieu een probleem is én (b) "nul" vocht opneemt, dat het dan ook niet handig is om dit in wegwerpdoekjes te verwerken die NIET gescheiden ingezameld worden maar met het toiletwater worden weggespoeld.